Árpádföld, Cinkota, Mátyásföld, Rákosszentmihály, Sashalom
Eladó lakások Budapest 16. kerület
Azonosító: E-XVI-24-445
Eladó Budapest XVI. kerületben a Zsélyi Aladár utcában, 10.emeletes szigetelt ház második emeletén, felújítandó, 62 m2-es, 1+2 szobás, erkélyes csúsztatott zsalus lakás.
Az ingatlan elosztása nagyon jó, minden helyiség külön nyílik. A nappaliból nyíló extra nagy erkély, 2 kisszoba, közlekedő beépített szekrénnyel, kádas fürdőszoba külön a mellékhelyiségtől és nagy ablakos konyha a bejárat mellet. Az ingatlanban a bejárati ajtó, a konyhai ablak és egy radiátor került cserére. A fa nyílászárokon redőny került felszerelésre. Központi fűtése a közös költségben van, melynek összege 30.000.- ebben a felújítási alap, szemét szállítás, takarítás és a közös képviselő díja is bele tartozik. Minden mást fogyasztás alapján kell fizetni. A környék nagyon jó a közelben iskola, óvoda, játszótér, vásárlási lehetőség pár perc sétával elérhető. A közlekedés több busz és a Hév is 7 percre van a háztól. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Azon kedves ügyfeleknek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek!
Felmerülő kérdéseire szívesen válaszolok. Hívjon!
Mobil: +36-20-558-7733
További ajánlataim:
https://startingingatlan.hu